Karrieredagen 2015

Hver høst arrangerer vi Karrieredagen - årets store happening for økonomi- og ledelsesstudentene. Her får bedrifter og studenter en unik mulighet til å bli bedre kjent. Det er stands med en rekke interessante bedrifter, faglig og motiverende foredrag av spennende personer samt mat og drikke ved flere anledninger. 

 

Vi vil i løpet av dagen ha to relevante og faglige foredrag. Tidligere foredragsholdere er blant annet Kristin Skogen Lund -administrerende direktør i NHO. Hun ble av Kapital kåret til Norges mektigste kvinne 2011 og 2012. Andre foredragsholder er Terje Støm – sjefsøkonom i NyAnalyse AS, Svein Mollekleiv - president i Røde kors og Fabian Stang - ordfører i Oslo.

 
 

Speedintervjuer på KD

08.10.2015 - 10:30 - 14:00
 
På Karrieredagen har du anledning til å være med på speedintervju med Academic Work. Dette er den perfekte måte å få trent seg opp før man skal ut i arbeidslivet, eller å bli plukket opp direkte av Academic Work der og da. Det er kapasitet til 42 intervjuer, så her gjelder det å skynde seg med påmeldingen.

Program for dagen

Når:                  08:30
Hva:        Registrering og servering av frokost
Hvor:                PH17 

Når:                 09:00

Hva:       Offisiell åpning v/ NU-leder, samt presentasjon av bedriftene

Hvor:               PH170

Når:                 09:45 

Hva:       Første foredrag: Per-Andrè Marum 

Hvor:               PH170

Når:                  10:30 -14:00

Hva:        Stands 

Hvor:                Kantina

Når:                  10:30-14:00

Hva:        Speedintervju med Academic Work

Hvor:                PI230 og PI232

Når:                 12:00

Hva:       Servering av lunch

Hvor:               Kroa

Når:                13:00

Hva:       Ballongslipp med premier

Hvor:              Kantina

Når:                 14:00 

Hva:       Andre foredrag: Erik Bertrand Larsen og Thomas Fjeldvik Petterson

Hvor:               PH170

Når:                 15:00

Hva:       Avslutning av dagen v/ NU-leder og premieutdeling

Hvor:               PH170

Når:                  19:00-00:00

Hva:       Kveldsarrangement i samarbeid med Sosialt Utvalg        

Hvor:                Kroa

 

Hvilke bedrifter kommer?

 
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com