Hva gjør NU for bedriftene?

 

Vi ønsker å tilby flest mulig bedriftspresentasjone for våre medstudenter, og med dette gir vi dere muligheten til å presentere deres bedrift for studentene på universitetet OsloMet Næringslivsutvalget er hovedsaklig rettet mot utdanningen innenfor økonomiske og administrative fag, samt revisjon. Hvis det ikke er ønske om å holde presentasjon er det også mulighet for å kun stå på stand. 

 

  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round
Bestill 

bedriftspresentasjon 

eller stand-plass

Karrieredagen

Karrieredagen er årets store happening for økonomi- og ledelsesstudentene. Her får bedrifter og studenter en unik mulighet til å bli bedre kjent. Det vil være stands med en rekke interessante bedrifter, faglig og motiverende foredrag av spennende personer samt mat og drikke ved flere anledninger. 

 

Vi vil i løpet av dagen ha to relevante og faglige foredrag. Tidligere foredragsholdere har vært Kristin Skogen Lund. Hun er administrerende direktør i NHO, og ble av Kapital kåret til Norges mektigste kvinne 2011 og 2012. Andre foredragsholder er Kjetil Andre Aamondt - verdenkjent alpinist, Fabian Stang - tidligere ordfører i Oslo og Erik Bertrand Larssen mm.

nu6

nu6

IMG_4397

IMG_4397

nu3

nu3

IMG_4437

IMG_4437

IMG_4474

IMG_4474

IMG_4737

IMG_4737

IMG_4448

IMG_4448

IMG_4773

IMG_4773

IMG_4647

IMG_4647

IMG_4646

IMG_4646

nu9

nu9

kd20

kd20

med 2

med 2

  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com