Karrieredagen 2018


Vi i Næringslivsutvalget OsloMet har gleden av å invitere til karrieredagen 2018.

Vi kan friste med spennende foredrag, mat, drikke, over 20 spennende bedrifter og mye, mye mer.

Vi håper du vil bruke dagen sammen med oss.

For påmelding: https://www.eventbrite.com/e/karrieredagen-tickets-50558496825?aff=Facebook​

Program 08.30 Registrering og servering av frokost - PH170 09.00 Offisiell åpning av Karrieredagen v/Karrieredagsansvarlig - PH170 Presentasjon av bedriftene - PH170 09.45 Foredrag med Per Andre Marum – Nettverksbygging er nøkkelen til spennende jobber og gode resultater - PH170 10.30 Stands og CV-foto - Kantina Speedintervju med Academic Work 12.15 Ballongslipp - Kantina 12.30 Avslutning av dagen v/Karrieredagsansvarlig - PH170 Premieutdeling - PH170 13.00 - Servering av lunsj


Siste innlegg
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com