KARRIEREDAGEN 2017


Vi gleder oss til årets Karrieredag på HiOA. Her får studenter og bedrifter en unik mulighet til å knytte kontakt og skape et nettverk. Næringslivsutvalget steller i stand en morro dag med både fag relevant innhold, konkurranser, speed intervju, CV - foto og mye mer.

Årets program:

Kl 08:30 - Registrering og servering av frokost utenfor PH 170 Kl 09:00 - Offisiell åpning av dagen og presentasjon av bedriftene, PH 170 Kl 09:30 - Motivasjonsboost med Årets Økonomistudent Javad Mushtaq, PH 170 Kl 10:30 - 12:30 - Speed intervju med Academic Work, (påmelding til stina.sehlstedt@hotmail.com) Kl 10:30 - Stands med 23 ulike bedrifter, Kantina Kl 10:30 - 12:30 - CV-foto, Kantina Kl 12:30 - Ballongslipp med premier, Kantina Kl 12:45 - Avslutning av dagen og premieutdeling PH 170 Kl 13:00 - Servering av lunsj, Kroa Kl 18:00 - Kveldsarrangement i samarbeid med Sosialt utvalg, Kroa

Karrieredagen er en dag da bedriftene kommer for å møte akkurat deg!

Du har mulighet til å prate med disse bedriftene:

Academic Work BDO KPMG Grant Thornton EY Riksrevisjonen Intility Gjensidige Sodexo The innovation effect Econa Coor NMBU BI Top temp Adecco HR-norge HiOA skole (economia) HiOA karriere Finansforbundet Vitari OBOS


Siste innlegg
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com