Academic Work bedriftspresentasjon


6. april er det vårens siste bedriftspresentasjon, hvor vi får besøk av bemanningsbyrået Academic Work! På denne bedriftspresentasjonen vil representantene fra Academic Work fortelle om relevante stillinger de har liggende ute, samt gi tips og veiledning til hvordan arbeidsmarkedet er i utvikling!

Det vil bli servert pizza etter presentasjonen :D Vi gleder oss masse, og håper å se deg der!

Husk påmelding: nuhioa.no/paamelding

For mer informasjon om arrangementet skjekk ut Næringslivsutvalget ved HiOA sin Facebook-side:

https://www.facebook.com/nuhioa2015


Siste innlegg
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com