Bedriftspresentasjon og sushi med BDO

24. august kommer BDO til HiOA. Bedriftspresentasjonen er kl.12.30 i P32 N020_025.

BDO er en revisjons- og rådgivningsvirksomhet med nærmere 1 350 medarbeidere ved kontorer over hele landet. BDO tilbyr tjenester innen revisjon, rådgivning, skatt og avgift samt foretaksservice. BDO er særlig et attraktivt valg for studentene, da de også tilbyr deltidsstillinger i avdelingen foretaksservice. Der vil du som student oppnå en uvurderlig erfaring, noe som er veldig ideelt for fremtidig karriere. Kundene spenner fra store børsnoterte konsern til mindre familieeide bedrifter, og medarbeidere er både økonomer, revisorer og advokater med sterk faglig tyngde og stor breddekunnskap.

BDO har hatt en eventyrlig vekst gjennom de siste årene. Vi søker deg som ønsker å utfordre markedet sammen med oss og levere den beste kundeopplevelsen! Flere av BDO sine kontorer søker etter studenter som er ferdig utdannet våren 2016. Oppstart vil være høsten 2016. Søknadsfrist for HiOA er 25. august.

Etter bedriftspresentasjonen vil det være mingling med BDO på Kroa. Det vil bli servert sushi og brus.

Meld deg på arrangementet her.


Siste innlegg
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com