Lyst til å bli medlem?

Næringslivsutvalget OsloMet søker nye engasjerte medlemmer!

Vi er et utvalg av studenter som jobber for å knytte kontakt mellom næringslivet og studentene. Dette gjør vi i form av karrieredag en gang i året, bedriftsbesøk, stands og andre arrangementer. Sosialt er sommerfest, nyttårsbord og utenlandstur årlige innslag.

Et verv i NU er veldig morsomt både sosialt og faglig, og gjør seg godt på CV´en! Det lar seg fint kombinere med jobb og skole, og det er lite aktiviteter i eksamenstiden. Vi ønsker å høre fra deg som er initiativrik og har lærelyst.

På onsdag står vi på stand i P35 kl 09-13, der vil det være en konkurranse for å vinne airpods. Lik siden vår, og slå gjerne av en prat med oss vervet på standen!

Om det høres interessant ut for deg, send oss CV og kortfattet søknad på nuoslomet@gmail.com senest 6. september


Siste innlegg
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2020

© Næringslivsutvalget. 

september

Kristian Stokkli Fredriksberg

Rolle: Leder
Mail:

Kristian-sf@Hotmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Økonomiansvarlig

Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Bedriftspresentasjonsansvarlig
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simon Morsund

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

s-t-m@live.no

Ida Brenden 

Rolle: Promotering og standansvarlig
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Torstein Hamr

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Eirik Madsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Eirik.am@hotmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: Karrieredagsassistent
Mail:

Vojnovic@online.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com